Odeva s.r.o. Lipany

Odeva sa od svojho vzniku v r. 1957 postupne vypracovala na jedného z najväčších výrobcov odevov na Slovensku. Jej výrobky a služby sú známe predovšetkým v EÚ.

Okrem základného závodu, ktorý je v Lipanoch, Odeva vyrába aj vo svojom stredisku v Orlove. Rozsiahla ponuka produktov dáva dostatočný priestor odievaniu pre všetky vekové kategórie a na rôzne príležitosti. Vyrábame celý sortiment vrchného oblečenia:

Obleky, smokingy, saká, nohavice, vesty, sukne, kostýmy, bundy, plášte, kabáty ...

Okrem výrobkov na voľný čas vyrábame aj výrobky na slávnostné príležitosti a výrobky profesné ako napr. uniformy pre armádu, políciu, požiarnikov, colníkov, dopravné podniky, väznice, školy, železnice, hudby, námorníkov, lesníkov, poľovníkov, oblečenie pre banky, mestské polície, hotely, sudcov, letecké spol., atď.

Z dôvodu maximálneho uspokojenia zákazníkov, Odeva ponúka výrobu malých sérií a výrobu na mieru.

Zoznam značiek, ktoré sa vyrábali, poprípade vyrábajú v Odeve, pre štátne a iné inštitúcie, s ktorými sme spolupracovali a spolupracujeme nájdete tu.

Odeva ako prvá slovenská odevná firma získala certifikát kvality ISO 9001. Okrem toho je vlastníkom certifikátu ISO 14001 (certifikovaný systém environmentálneho manažérstva) a certifikátu AQAP 2110 (Certifikát kvality podľa požiadaviek NATO).  Zároveň je auditovaná podľa požiadaviek BSCI 2015. Integrovaná politika spoločnosti tu.

Naším cieľom je stať sa spoľahlivým výrobcom odevov na európskom trhu.

Vyrobili sme tiež | We also produced

Copyright © 2009-2020 | Odeva s.r.o. Lipany
All rights reserved | Všetky práva vyhradené
Created by inMAD Design | -WebMail-